גליץ'

מופע לנוער ולכל המשפחה /מאושר סל תרבות ארצי לכתות ז'-יב'

בבסיס היצירה לכוריאוגרפיה של תמיר גינץ, קבוצת תלמידים בזירת בית הספר. הדמויות השונות מתמודדות עם חוויות נעורים בסיפור על תחרותיות, חברות ואהבה. היצירה מעלה סוגיות של סבלנות וסובלנות, קבלת השונה, וחברות אמת. הכוריאוגרפיה, בקצב ללא הפסקה, נרקמת לצלילי פסקול סוחף של שירים מובחרים מהזמר העברי כדוגמת "זה כל הקסם"/נמרוד לב ואורלי פרל, "משהוא חדש מתחיל"/דני רובס, "ישנן בנות" /דנה אינטרנשיונל, "יום שישי את יודעת"/בנזין. המופע כולל פעילות אינטראקטיבית עם הקהל המשתתף במופע בצורה פעילה ובכלל זה מוזמן לבמה.

"כילד התחלתי לרקוד בעקבות הערצתי לסדרה "תהילה" (FAME), שחשפה בפניי את עולם המחול לצלילי שירים שובי לב.

המילים של המורה למחול בסדרה ליוו אותי בלימודי המחול בנעורי וסחפו אותי מתוך התלהבות תמימה אל עולם תובעני ומופלא:

"If you want to become dancers- then you have to work, YOU WANT FAME THEN FAME COSTS … And right here is where you start paying… in Sweat"

המופע גליץ' הוא קריצה שובבה וסאטירית לעולם של חדוות נעורים, מחזות זמר, סדרות טלוויזיה מוזיקליות וסרטי מחול, אלו שהפעימו אותי. אני מקווה לקרב בני נוער אל שפת המחול, באמצעות פסקול המורכב מזמר עברי משובח, ריקוד דינאמי וסיפור שהוא למעשה שיקוף של עצמם". – תמיר גינץ.

 

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ
מוזיקה: קולאז'-אולפני ג'אנגל סאונד
דרמטורג: עידן אבישר
תלבושות: לימור דרור- הרשקו
תאורה: שי יהודאי

המופעים הקרובים

    וידיאו

    מן הביקורות:

    "באמצעות הדמויות השונות מעלה היצירה סוגיות של סובלנות הדדית, קבלת השונה וחברות אמת. כל זאת, בקצב שאינו מרפה, הסוחף את הצופים אל תוך העלילה, ואף אל הבמה, והופך אותם לחלק מהמופע."

    "התרשמות", איטו אבירם.