25.07.21

פותחים את עונת המופעים 21-22 עם "זעם" שקוצר מחמאות…

התרגשות גדולה אצלנו בעקבות החיבוק החם ש"זעם", הערב החדש שלנו, מקבל מהקהל.
לאחר מופעי הבכורה העולמית הגיעו אלינו עשרות מסרים מצופים שרצו לשתף בחוויה חזקה, מעוררת מחשבה, מסעירה וגם מנחמת, "רכבת הרים רגשית"…

" וואו איזה מופע! בראבו ! סוף סוף מופע שרוקדים בו, נטו!! ללא גימיקים ושטויות. כוראוגרפיה מדהימה ביצוע מצוין של הרקדנים ! אין מילים ..! נהניתי מכל רגע ורק רציתי שימשיך ..", מיכל ליננברג, מנהלת אמנותית של מנוי מחול חיפה אתו"ס.

  3600 שניות של זעם מתפרץ על הבמה או עוד מכה חזקה בבטן. היה אמש גם משהו רגוע ומעולם אחר לגמרי אחרי שהזעם נפרק על הבמה…" אתם חייבים לראות את הכל כדי להבין את החיבור בין הזעם לרוגע האדיר שנוצר שם בסופו של דבר. היתה עבודה מדויקת של הרקדנים. תנועות מושלמות. לא פחות.  מעל כולם בלטה הרקדנית הוותיקה בלהקה תום דויד עם לב ענק ועוצמות בלתי נדלות על הבמה וכמובן הרקדן האורח הסולן איגור מנשיקוב כאילו נכתבה עבורו. הוא חד כתער ובאותה עת רך וענוגהתאורה של שי יהודאי תמיד מוסיפה נדבך של עומק לעבודות השונות אך הפעם התאורה שעל החומה גרמה בחלק מהמקרים לרקדנים שהתקרבו לחומה כמעט להיעלם ובמקרים אחרים להראות כמו ציור על החומה עצמה, תלוי במקום עומדםזה היה ערב מיוחד, ראו את זה גם על הפנים של הצופים בדרך החוצה ובשיחות שאחרי בחוץגינץ נכנס עם "זעם" לפנתיאון של המחול הישראלי. אני אהבתי כל דקה מזה. כל שניה.",  דויד הראל

 היצירה החדשה של תמיר גינץ עוסקת באלימות שמסעירה את חיינו ובכוחות המניעים את ההתרחשות בין מציאות להזיה. "זעם" כבר הוזמן למיטב ההיכלים בארץ להופעות בעונת 21-22 ולהופעות בחו"ל – גרמניה, צרפת ומקסיקו.

אנחנו פותחים את עונת המופעים 21-22 בסוזן דלל: רביעי 1.9, חמישי 2.9 ומזמינים אתכם להצטרף אלינו לערב שילווה אתכם הרבה רדת המסך.

לרכישת כרטיסים>