08.03.23

השקנו את חגיגות ה 20 ללהקה בארוע בהיכל אמנויות הבמה הרצליה

באולם מלא עד אפס מקום עם אורחים השותפים לדרך וקהל נלהב עלתה לבמה הבכורה של המופע "בהקיץ" מאת תמיר גינץ המנהל האמנותי וכוריאוגרף הלהקה

ביום רביעי 1.3 בהיכל אמנויות הבמה הרצליה המפואר, באולם מלא עד אפס מקום, המופע "בהקיץ" קצר תשואות רבות כשהקהל קם על רגליו וסרב להיפרד מהרקדנים וצוות היוצרים .

שותפים לדרך, רקדני הלהקה לדורותיהם התאספו לאחר המופע לאירוע הרמת הכוסית לציון 20 ללהקה, התחבקו עם צוות הלהקה והרקדנים, אבי בללי שאחראי על המוזיקה של המופע כמו גם יצירות נוספות של הלהקה, הרקדן והמעצב אביעד אריק הרמן שאמון על עיצוב התפאורה והתלבושות.

שמחו איתנו: מיכל אנסקי, טל מוסרי ובת זוגו, מיקי קם ויהודה עדר, נורמן עיסא ובת זוגו, משה קפטן – מנהל אמנותי של "הבימה", לנה פרייפלד (שרקדה בקמע בין השנים 2010-2015), דפנה דקל, מירי לזר שהגיעה עם השחקנית לילאן ברטו, אלדד גרופי – מנכ"ל ומנהל להקת המחול ענבל ועוד רבים.

מנכ"ל הלהקה עידן אבישר נשא דברים והפליג בסיפור תולדות הלהקה,  גינץ הודה לכולם וברך גם ראש מנהל תרבות באר שבע יאיר נגיד ויו"ר הלהקה הגב' מזל בובליל. המייסדת השותפה דניאלה שפירא וכן רקדני הלהקה לדורותיהם – השתתפו במפגש המרגש של השותפים לעשרים שנות עשייה.

ארועי ה 20 ימשכו ב"חגיגת 20" לקמע בסוזן דלל 11-13.5.