05.07.21

מסיימים ומסכמים עונה לא שגרתית בפרידות ומסתכלים קדימה עם קאסט מחודש…

סיימנו עונה לא שגרתית בה יצרנו פעילות חדשנית בדיגיטל:  העלינו לצפייה את המופע "האוויר עומד" שהציג את פרי יצירתם של כל רקדני הלהקה ביצירת ווידאו דאנס פורץ גבולות. הפקנו שיעורי מחול ומפגשי סלון ושיח ששודרו באתר הלהקה בחינם תחת הפלטפורמה "קמע דיגידאנס" ושיתפנו לצפייה חופשית יצירות מלאות של הלהקה בלייב – סטרימינג.

בתקופת הקורונה הזמנו את הכוריאוגרף הבאר-שבעי לירן מיכאלי, בחסות קרן ברכה, ליצור במסגרת מעבדת יצירה Kamea-Hub עבודה לעתודת הלהקה: "זוקא", שהוצגה כמופע פתיחה ל"קומזיץ", ודחפה את מתלמדי הלהקה לשיאים חדשים.

עם ההשתחררות ממגבלות הקורונה הלהקה העלתה 3 בכורות שיצר תמיר גינץ: את "קומזיץ" לכל המשפחה, בכורה מיוחדת לפסטיבל ישראל "רקוויאם קטן" שאף חתמה את ערב הפתיחה של הפסטיבל, והערב "זעם". אנו גאים ביצירתיות המרובה שהצלחנו להציג בפחות מ 3 החודשים האחרונים.

אנחנו נפרדים מכמה רקדנים ומאחלים להם הצלחה בהמשך דרכם: יובל קורן, ז'וז'נה פרצר, ראיין דיאלו, ליאור שיינר ופרידה מרגשת במיוחד מסולנית הלהקה תום דויד שרשמה קריירה בלתי נשכחת בלהקה במשך 6 עונות מרהיבות.

לאחר פגרת קיץ קצרה ונחזור לעבודה בסטודיו בסוף יולי 21 עם קאסט מחודש ונפלא של 16 רקדנים: לצד רקדנים וותיקים ירקדו בלהקה 5 רקדנים ישראלים שקודמו מעתודת הלהקה ו 6 רקדנים בינלאומיים המצטרפים אלינו בבירת הנגב ממיטב הלהקות בעולם.

פייסבוק הלהקה – facebook.com/kamea.danceco