23.07.22

סופעונה ' 21-22 ' שנת החזרה לחיים

עונת 21-22 הייתה עונה בינלאומית עם סיורים מצליחים בחו"ל ו 2 יוצרים ענקיים שהגיעו אלינו

מופע של "זעם" בפסטיבל "אשדודאנס" חתם את עונת המופעים בשבוע שעבר כשכל הקהל קם על רגליו והריע לרקדנים.

זו הייתה עונה מלאת חוויות ומאתגרת, עונה של חזרה לחיים בה ניווטנו בין גלי הקורונה להתנעה מחודשת של פעילות הלהקה ביציאה מהשבתת המגפה.

חזרנו סופסוף להופיע לכל אורכה של המדינה עם "זעם" ועם "הפסיון של מתיאוס", יצירותיו של תמיר גינץ.

להקת המחול קמע הייתה הלהקה הראשונה בישראל שיצאה לאחר המשבר לסיורים בחו"ל.. כבר באוקטובר 21.  באפריל "הפסיון של מתיאוס 2727" הועלה ב 5 מופעי ענק ברחבי גרמניה בהפקה מוזיקלית מלאה עם 120 מוזיקאים, מקהלות, תזמורת וסולנים וקצר תשואות וביקורות נפלאות. "הפסיון" ו"זעם" הרימו את הקהל על רגליו בגרמניה וצרפת בפסטיבלים יידועי שם.

בכורת 2022 שלנו, LEGENDS, הפגישה על במה אחת 2 מהיוצרים הגדולים בעולם: מרקו גקה (גרמניה) ויוהאן אינגר (שוודיה) לערב שיא עם יצירות מופת, ערב שמוזמן עתה למיטב ההיכלים בארץ.

חידשנו את הפעילות בפרויקט "קמע בקהילה" החונך את תלמידי המחול בדרום במפגשים מקצועיים לאורך כל השנה במסגרת מרכזי המצוינות של עיריית באר שבע. גם המופעים והפעילות בסל תרבות התחדשו כשהמופע "גליץ" ומופע הזירה "קומזיץ" חוזרים למלאכת הקודש של חשיפת בני הנוער בבתי הספר בארץ לאמנות המחול, לגדל קהל ולהעשיר את דור העתיד.

קבוצות רבות הגיעו להתארח בבית הלהקה לסמינריונים והעמדנו בשיתוף פעולה עם מגמות מחול קטעי רפרטואר בסדנאות מתמשכות.

תודה לאלופים שלנו, רקדני הלהקה, שהיו מסורים והפליאו על הבמות. אנו מאחלים בהצלחה רבה לרקדנים שמהם אנו נפרדים: אוטמר קלמן, מתילדה בונאני ובמיוחד לאיילת אלפו שחותמת קריירה מופלאה של 4 עונות בלהקה של צמיחה והשראה.

תודה לצוות הלהקה שעמל במסירות אינסופית.

לאחר פגרת הקיץ נחזור באמצע אוגוסט לעבודה בסטודיו ולבמות עם עונה מפתיעה

ו ג – ד – ו -ל -ה ! הלהקה גדלה ל 24 רקדנים, הצוות התחדש ואנו מכינים תוכניות חדשות, מופעים ואירועים, חגיגה של עונת ה 20 שלנו !

מחכים לחזור ולחלוק אתכם רגעים מרגשים,  בקרוב…